MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 13128371

nr 1312 8371

Karmstolar

Ett par, rokokostil

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:58:45